درباره عصرصفرویک نوین
چگونه صفرویک نوین تشکیل شد

با تصمیم چند برنامه نویس جوان در اواخر دهه شصت عهدی بنیان گرفت ، در آن سالها که بسیاری از شرکتها و سازمانها فاقد کامپیوتر بودند این جمع به لطف همان عهد نانوشته ، با پشتکار بسیار به آموزش قابلیتها و ترویج فرهنگ استفاده از رایانه به سهم خود حق مطلب را ادا نمودند. در ابتدای دهه هشتاد پس از سالها فعالیت مستمر در تولید انواع نرم افزار، با توجه به درخواست روزافزون شرکای تجاری و همچنین توسعه فضای کسب و کار، آن عهد نانوشته بنیان شرکت عصرصفرو یک نوین را بنا نمود.


برنامه های توسعه ای صفرویک نوین

در سال 1396پس از ارزیابی های انجام شده ، شرکت صفر و یک به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای (از نوع صنعتی) در استان البرز مفتخر گردید. برنامه های توسعه ای شامل:

1.تولید برنامه های مدیریت کار شامل نظارت بر مدیریت فرآیندها، پرونده ها، اقدامات، عملکرد کارکنان، آرشیو معنا دار و
2. طراحی و تولید نرم افزار بیمارستانی
3. طراحی و تولید سیستم مدیریت ساختمان
4. طراحی و تولید برنامه جامع مالی اداری سیستم کامل حسابداری، حقوقی و قراردادها ، مدیریت وظایف، حقوق و دستمزد و ...
5.طراحی و تولید برنامه محاسباتی آب بهاء
6. نرم افزار های محاسبه ریسک با هدف بهبود ارزیابی و تصمیم سازی مدیران ریسک
7. نرم افزار های بانکی نظیر گزارش سازی ، مدیریت حسابها ، رتبه بندی شعب


برنامه نویسی و فروش سیستم ها

از نخستین روز تا کنون تلاش کرده ایم که با ضمانت محصولات و پروژه های نرم افزاری، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیده ایم تا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا، همچنین گسترش بخش تولید و پشتیبانی، حامیان همراه تری برای مشتریانمان باشیم. در تمام این سالها، با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه بانک های اطلاعاتی، سایت های اینترنتی و اپلیکیش ها را با استفاده از .NET توسعه و راه اندازی نموده ایم. دانش به روز و کوله بار تجربه و همراهی شما در طی این سال ها به ما کمک می کند تا پروژه ها را هر چه بهتر پیش برده و موفق تر باشیم.به مشتری های فراوانی مانند:سازمان هاونهادهای دولتی، تشکیلات نظامی، شرکت های بزرگ، بخش خصوصی، هتل ها، بازار تهران بسیاری بنگاه های مالی دیگر خدمات بسیاری ارائه داده و وهم چنین سیستم هایی ازقبیل: فروش تاجر، حسابداری، بودجه، اعتبارات و ...... تولید کرده ایم